Paulina i Piotr – Przygotowania Pana Młodego … reportaż video

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Paulina i Piotr – Przygotowania Pana Młodego … reportaż video
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed
Paulina i Piotr – Przygotowania Pana Młodego … reportaż videoROSEN - fotografia ślubna, zdjęcia komercyjne, fotograf Warszawa, Kraków, Polska, Europa

videofilmowanie

W celu uruchomienia video prosimy użyć pliku poniżej

 

Z największą przyjemnością prezentuję fragment filmu z Przygotowań Pana Młodego, bo szczerze mówiąc jest to jeden z moich ulubionych kawałków. Sytuacja bardzo zabawna i nie aranżowana w żaden sposób… po prostu samo życie:) Nie chcę zdradzać na wstępie, co takiego zrobił Pan Młody, ale … z pewnością nie spodobało się to Pannie Młodej. Oceńcie sami.

Ślub Pauliny i Piotra odbył się w sierpniu tego roku. Mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się zaprezentować więcej materiałów z zakresu videofilmowania… Prace nad stroną wciąż trwają… Scena przygotowań na prośbę Pary Młodej została dodatkowo wykonana w wersji starego filmu. Wyszło bardzo klimatycznie i liczę, że uda nam się zaprezentować ten film w powstającej galerii video. Tymczasem zapraszam serdecznie do obejrzenia wersji bardziej nowoczesnej. Miłego oglądania!

Anna Jakubczyk Rosen Studio
Fotografia Ślubna i Videofilmowanie

Paulina i Piotr – videoreportaż ślubny – Przygotowania Pana Młodego by Rosen Studio

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii fotografia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.